sobota, 10 marca 2012

Essence nail art magnetics in 02 Hex hex!


Dziś przychodzę do Was z postem na temat magnetycznych lakierów do paznokci. Gdy pierwszy raz o nich usłyszałam nie mogłam uwierzyć w to, że naprawdę działają więc pobiegłam do Natury i kupiłam swój pierwszy zestaw nail art magnetics by Essence. Zdecydowałam się na Essence nie bez powodu, jeżeli cały ten trick okazałby się farsą nie byłoby mi żal wydanych pieniędzy tak bardzo jak w przypadku droższych zestawów z lepszych firm. Jednak, mój brak wiary był nieuzasadniony. To działa! Nie osiągamy jakiś bardzo szalonych efektów ale jakieś są.
Żeby uzyskać magnetyczny wzór na paznokciach, potrzebujemy specjalnego lakieru z napisem 'magnetics' i zwykłego magnesu lodówkowego. Ja kupiłam oryginalny jednak była to czysta strata pieniędzy. Następnie, nakładamy dość grubą warstwę lakieru, przykładamy magnes i po chwili cieszymy się wzorkiem.
Niestety wzór na mokrych paznokciach jest znacznie bardziej wyraźny niż na suchych i to w sumie dyskwalifikuje całą tą magię dla mnie, bo co to za sztuczka jak ledwo można ją dostrzec?!

Używałyście kiedyś takich lakierów? Znacie jakieś inne 'sztuczki' w sferze pazurków?

do napisania!
Marta:)

English version
Today I'm bringing you a post about magnetic nail polishes. When I first heard about this magical idea I could not believe it and had to see it with my own eyes.
I chose Essence again, because if it didn't work I would not be very disappointed with spent money.
But it DID work!
It wasn't very spectacular but it really worked.
The process is very simple: You need to buy a special nail polish that has a word 'magnetic' on, I bought the original magnet but all you really need is normal fridge thingy. Then, you apply a generous layer of the nail polish, put the 'magic magnet' above the painted finger and it is done!
However, it doesn't look as cool as I thought. At first, when the nail polish is still wet the pattern created by the magnet is visible but after it dries you need a very good pair of glasses to spot something.

Have you ever tried this kind of magic?:) Do you know any other nail-tricks?Mokry paznokieć/ wet nail

Mokry paznokieć/ wet nail

Suchy paznokieć/ dry nail3 komentarze:

  1. Ja używam lakieru magetycznego z Golden Rose i jestem zadowolona. Wzór jest zdecydowanie bardziej wyrazisty, chociaż to zależy też od koloru.
    pozdrawiam Cię serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam fioletowy magnetyczny :) marki za nic nie pamiętam,jakiś tanioszek :) fajny był ale dużo z tym roboty :) Mi się teraz strasznie podobają tę matowe lakiery,dziś u fryzjera widziałam dziewczyna miała taki matowy granacik i tylko końcówki błyszczące,bardzo fajnie to wygląd :)

    OdpowiedzUsuń