czwartek, 22 grudnia 2011

Bourjois Delice de Soleil czyli kokosowe niebo!

    Pewnie po przeczytaniu tytułu wiele z Was zmarszczyło brwi i powtórzyło: 'Kokosowe niebo?!?!' Ano tak, ponieważ puder o którym chcę dziś napisać to samo niebo. Nie tylko jeśli chodzi o zapach boskiego, tropikalnego kokosa ale również w kwestii działania.
    Bourjois Delice de Soleil Mineral Bronzing Foundation, bo tak brzmi jego pełna nazwa, to puder mineralny. Jak pewnie każda z Was wie, pudry minerlane mają to dosiebie że same 'regulujemy' poziom krycia w zależności od ilości nałożonych warstw. Tak też jest w tym przypadku, ale jest jedno wielkie 'ale' :) tu mamy nie jeden jasny, cielisty odcien. Nie, nie, nie nic z tych rzeczy:) Tu mamy aż dwa kolory w opakowaniu. Wcześniej wspomniany cielisty oraz piękny, czekoladowy brąz.
Ta kombinacja pozwala nam działać na kilka sposobów:

1) możemy używać ich indywidulanie jako bronzer i jako podkladopuder
2) 2 kolory z łatwością się mieszają, więc możemy przyciemnic naszą codzienna bazę makijażową gdy na przykład się opalimy
3) Jasne karnacje- takie jak moja, mogą (i to może zabrzmieć dziwnie) rozjaśnić bronzer :) żeby wyglądał bardziej naturlanie. Bardzo trudno znaleźć idelany bronzer dla porcelanowej cery.
    Poziom krycia Delice de Soleil jest wspaniały. Już po jednej wartswie pozostajemy z naturlanie wyglądającą,  nieskazitelną skórą. Puder może być używany na,wcześniej nałożony, płynny podkład i nie tworzą razem żadnego efektu maski.

   Niestety, puder nie jest i nie był dostępny w Polsce. Próżno też, szukać do na allegro. Jednak, jeżeli ktorakolwiek z Was ma znajomych, rodzinę czy kogokolwiek za granicą, zachęcam do jego kupna. Myślę że, cena  (Ł 9,99) nie jest wygórowana, zważając na fakt ze dostajemy podkładopuder i bronzer. Produkt w UK jest nadal dostępny. Można go również zamówic ze strony boots.com, jednak nie wiem czy wysyłają do Polski :(.

Powodzenia w szukaniu swojej, namacalnej cząstki nieba! Niech każda z Nas poczuje się niebiańsko!:)


Do napisania!:)
Marta1 komentarz:

  1. Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o tym pudrze mineralnym. Super pomysł, aby połączyć puder wraz z bronzerem, szkoda, że w Polsce jest niedostępny. Cena jak na Bourjois przystępna :)

    OdpowiedzUsuń