czwartek, 26 kwietnia 2012

MIYO 'Nailed it' (I wouldn't say so...) in Peacock

Kilka dni temu pisałam Wam o tym lakierze. Bardzo dobrze nastawiona, po moim ostatnim pierwszym MIYOznaniu postanowiałm poszerzyć swoją MIYO kolekcję. Gdy już znalazłam piękny, neonowy żółty, nie pozostało mi nic innego jak zorganizować sobie trochę miejsca i zacząć 'wielkie malowanie'. Niestety tym razem, nic było takie, jak powinno. Jeśli chcecie się dowiedzieć, czemu to czytajcie dalej...

1. Opakowanie
Buteleczka jest bardzo prosta i podobna do tej poprzedniej, tyle że szersza. Pędzelek jest bardzo giętki i neistety nie operuje się nim łatwo. Co więcej, wydał mi się za długi przez co malowanie nie było łatwe, no i upaprałam całe paznokcie wokół. Nie wykluczam jednak, że mogła to być wina konsystencji lakieru.

2. Efekt
Jestem bardzo rozczarowana! Potrzebowałam 4 warstw by pokryć paznokcie prawie całkiem (mimo wszytko nadal w niektórych miejscach lakier prześwitywał). Jednakże, lakier schnie bardzo szybko, co jest plusem.

3. Jak długo się trzymał?
That's how it looked after 1,5 day!!/ Tak lakier wyglądał po 1,5 dnia!
Lakier wytrzymał tlyko 1 dzień! Jestem prawie pewna, że winne temu są te 4 warstwy. Nie polecam tego lakieru nikomu!

4. Cena
Bardzo niska i adekwatna do jakości, jednak i tak mi żal tych 4,99. 

do napisania!:)
Marta

English version
A few days ago I wrote about this nail polish. Happy and very positively turned on by the prevoius one I set up a space to paint my nails neony yellow. You can imagine my surprise when nothing was actually the way I'd imagined it to be. If you wanna find out what I mean then keep reading...

1. Packaging
Packiging is very simple, and similar to the last one but wider. The brush is very flexible and not very easy to paint. Also, I found it to be too long for me to paint - I stained every finger around the actual nail.

2. The effect 
I'm very disappointed! I needed 4 coats to cover my nails and still it was a little bit see-through. However it dried very quickly with an amazing shine.

3.  Was it long-lasting?
The nails began to chip the another day. I'm pretty sure it was because of sooo many coats. I don't recommend this nail polish to anyone.

4. Price
The nail varnish was very cheap, around 1,5 euro.

8 komentarzy:

 1. mi wystarczą spokojnie 3 warstwy i dobrze się trzyma ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uff, całe szczęście, że są prawie że wykupione w jaśminie bo pewnie bym się skusiła!

  OdpowiedzUsuń
 3. uuuu faktycznie słabo...Nienawidzę jak lakier tak brzydko odchodzi od paznokcia

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny szkoda tylko, że tak krótko się trzyma :/

  OdpowiedzUsuń
 5. I've been looking for this shade of yellow- LOVE IT!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolorek śliczny ale te 4 warstwy to już przesada ;)Ja lakierowi daje przeważnie 2 warstwy ;) jak po dwóch dobrze nie kryje to wywalam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam taki sam kolor ale z innej firmy, nie pamiętam jakiej :( Jego koszt to też okolice 5/6 zł... 4 warstwy to było minimum, a o trwałości nawet nie wspomnę... Ale wybaczam mu to od czasu do czasu bo kolor jest po prostu przepiękny :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń