niedziela, 10 czerwca 2012

DetoCell 8.06 początek:)


Dobita ciągle powracającym cellulitem, postanowiłam wypróbować coś nowego. Nigdy nie wierzyłam w działanie wszelkich kremów, żeli czy pilingów antycellulitowych, ale po długich namysłach zdecydowałam, że tabletki to zupełnie inna bajka, bo tak jak mówi reklama, działają od środka.


Tak wiem, wiem... najlepsze na skórkę pomarańczową są ćwiczenia, dieta itd itp. No cóż, diety stosowałam i owszem działało, ale tylko tak długo jak je trzymałam.
Co do ćwiczeń, to od marca bardzo się polubiliśmy i w sumie mogę powiedzieć, że ćwiczyłam regularnie. Niestety, przeforsowałam stopę i musiałam ich zaprzestać, co doprowdziło do prawie całkowitego powrotu tego brzydala:(


Dam Wam znać jak DetoCell się sprawdza i czy W OGÓLE sie sprawdzi.

do napisania:)
Marta


English version
I have always had a problem with reoccurring cellulite. I have been keeping diets, excercising and doing many many things to get rid of it - without huge effects. I know that no cream, gel or  peeling is able to totally reduce the cellulite so I went for something else...


I have decided to buy special anti-cellulite pills:)

I will report how and if they work:)

4 komentarze:

  1. no ciekawe :) ja w takie specyfiki nie wierzę :P ale daj znać jak zadziałają, to tez zakupię :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe :) ja walczę z cellulitem bańkami od paru dni :) ale nie chce mi się,wolałabym jakieś magiczne pigułki ;) koniecznie daj znać jak działają :)

    OdpowiedzUsuń
  3. no to antycellulitujemy razem :D tyle, ze innymi preparatami ;-)

    OdpowiedzUsuń