sobota, 9 czerwca 2012

New in :) Studded Loafers


Kto powiedział, że ja nie mogę obchodzić dnia dziecka, co? Nikt:) Tak więc, korzystając z okazji, że DEEZEE miało 'promocje dzieckową' '-30%' zakupiłam sobie te mokasyny. Nie ukrywam, że w styczniu DEEZEE obiecało, że wprowadzą o takie, i na nie też czekałam od tamtego momentu. Niestety, na marne...
Zakupione przeze mnie substytuty są wygodne, całkiem dobrze wykonane, ale ździebko maławe:P. Już od kilku dni jednak, jestem na etapie ich rozbijania:)

Co sądzicie o takich butach?

do napisania:)
Marta


English version

A few days ago one of my favorite online shoe stores had a '-30%' sale on Children's Day (it is celebrated in Poland on 1st of June). I thought it is a good moment to let go of the past and dreams of these shoes (click) that the store promised to launch and buy something similar. These loafers are quite comfy, nicely done but a little bit too small:) I have been trying to widen them for a few days now and I think it is working:)

What do you think of them?

8 komentarzy:

 1. te buty widzę, robią furorę, ale mnie jakoś do siebie nie przekonują :) motyw ćwiek i wszelakich tego typu ozdóbek jest moim ulubionym, ale kształt tych butów mnie lekko odrzuca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. słodziaki :) skojarzyły mi się z Majkelem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. do takich butów trzeba odpowiednio dobrać ubranie, inaczej wyjdzie wiocha ;D ale ogólnie butki bardzo mi się podobają :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne są :) Ja myślałam nad nimi ale w końcu postanowiłam że sama sobie zrobię :)na razie jestem na etapie poszukiwania ćwieków ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Własnoręcznie robione mogą bardzo obcierać! Akle powodzenia:)!

   Usuń
 5. www.Fashionguidebook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń