czwartek, 2 sierpnia 2012

Chusteczki Yes to cucumbers / Yes to cucumbers wipes

Macie czasami tak, że wracacie późno z imprezy i jedyne na co macie ochotę to 'walnąć' się do łóżka? Zmywanie makijażu to wtedy ostatnia rzecz, o której myślicie? Cóż, ja tak nie mam, ale jestem prawie pewna, że znajdę w Waszym gronie kilka osób, które na powyższe pytania odpowiedziały 'tak'. W tym wypadku te chusteczki, trzymane w pobliżu łóżka są idealnym rozwiązaniem dla Was!


Dlaczego?
Chusteczki 'YTC' są bardzo delikatne, ale porządne - nie rozrywają się, ani nie naciągają podczas używania.

Opakowanie jest zamykane na naklejkę i plastikowe okienko - to gwarantuje 'wieczne' nawilżenie chustek. Chusteczki zawierają ponad 98% naturalnych składników i są podobno niekomodogenne. Nie zawierają alkoholu.

Jak działają?
Chusteczki usuwają makijaż ekspresowo. Mają działanie kojące (są też inne linie, YTC to akurat linia kojąca) ale też lekko złuszczające. Produkt nie powoduje żadnych podrażnień nawet przy mocniejszym potarciu skóry. Chustki nie zostawiają żadnego filmu na skórze, pachną przyjemnie czymś na pograniczu ogórka i zielonej herbaty.

Cena
Z tego co się orientuję, chusteczki kosztują samodzielnie 35zł za 30 sztuk - czyli majątek jak na ten produkt, którego nigdy w życiu nie wydałabym na chustki. Jednak ja zawsze kupuję je w zestawie krem + krem pod oczy + chusteczki za 100zł lub 45 na wyprzedaży. Polujcie!:)

do napisania:)
Marta

English version


I know that some of you have days when make-up removal is the last thing on your list. This is the moment when those towelettes come in handy. They are perfect to keep on a night-stand for those tiring and lazy nights.

Why?
They are very solid - there is no tearing or stretching during make-up removal. The packaging has a double closure - a sticker and a plastic window which keep the tissues moist 'eternally'. they contain more than 98% of natural ingredients and are non-comodogenic.

How do they work?
They work very quickly, soothing the skin after the day-long contact with pollution or AC. They also have an exfoliating effect. It does not irritate the skin even when the friction is harsh. They do not leave any residue on the skin. They smell nice of cucmbers and green tea.

Price in Poland
Around 9 Euro.

6 komentarzy:

 1. ja mam chusteczki MACowe, właśnie otworzyłam nowe opakowanie, ale dranie szybko wysychają :/ jak więc wyschną, albo się skończą, zapoluję na TE :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubie takie chusteczki , jednak tych z Yes jeszcze nie mialam.:)
  dodaje do obserwatorow i licze na rewanz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie produkty niestety nie są dla mnie. Ja nadaje się tylko do umycia twarzy wodą :D
  To zresztą takie przyjemne orzeźwienie po imprezie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I love face wipes like these..so refreshing during summertime! Hope you are having a wonderful day!
  -Jyoti
  Style-Delights Blog
  Style-Delights on Bloglovin

  OdpowiedzUsuń