wtorek, 27 marca 2012

Rival de Loop Anti Age ampules / ampułki

Właśnie zaczęłam moją tygodniową kurację kapsułkami Rival de Loop. Moje małe 'akwarium' zostało uszczuplone o jedną rybkę wczoraj w nocy - zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co, chciałam się podzielić  z Wami moimi odczuciami po 1wszym użyciu.

1. Opakowanie

 Opakowanie jest przeźroczyste i przypomina listek tabletek. Przeźroczysty przód pozwala śledzić przebieg kuracji i 'informuje' ile dni nam pozostało. 

 2. Konsystencja / zapach
Produkt ma oleistą konsystencję i pozostawia lepkotłusty film na skórze -  raczej nie nadaje się na dzień (producent sugeruje, że czas aplikacji zależy od nas). 
Zawartość ampułek nie ma jakiegoś specyficznego zapachu. 
3. Jak tego używać / Jak to działa?

Aplikacja jest banalna. Należy odciąć 'rybce' ogonek...

... wycisnąć zawartość na rękę i wmasować w skórę, skupiając się szczególnie na miejscach gdzie pojawiły się (pierwsze) zmarszczki i linie.
Producent sugeruje, że warto używać kapsułek po nałożeniu swojego ulubionego kremu, jednak nie uważam tego za dobry pomysł. Zawartość rybki jest tak tłusta, że krem prawdopodobnie by spłynął. Ja lubię nałożyć krem zaraz po prysznicu, za to kapsułkę chwilę przed pójściem do łóżka  (daję jej czas na wchłonięcie) - zazwyczaj między tymi dwoma czynnościami jest ok. 3 h przerwa.
W ranek po użyciu ampułek, nasza skóra jest rozjaśniona i pięknie nawilżona. Produkt przez noc wnika w skórę lub... w poduszkę:). Zauważyłam miniplamki na poszewce po nocy, pomimo faktu, że dałam olejkowi się wchłonąć. Podłóżcie coś między ulubioną poduszkę a twarz na czas kuracji.

4. Cena
Produkt należy do tanich, za tygodniową kurację musimy zapłacić 5,99zł.

Po tygodniu stosowania napiszę czy kuracja przyniosła jakieś efekty. Jedank sądzę, że to za krótki czas żeby powiedzieć coś odkrywczego:)

do napisania:)
Marta

English version
I've just started my treatment with those tiny fish-like capsules:). We'll see how they're gonna work. Right now, I can tell you what I think about them after first use.
1. Packaging
Capsules come in a see-through packaging. The clear front helps to keep track of the treatment - you see how many ampules are left.
2. Consistency and scent
The consistency is oily and leaves an oily residue on your skin – that is why I’d not recommend using it during the daytime. 
The product doesn't have any smell in particular, it is quite neutral.
3. How to apply them/ how they work
Basically, you have to take one fish, cut off its 'tail' and squish the oily liquid on your hand then apply it to your face focusing on the places where you have (first) wrinkles and lines. The producer says that after product's application we should layer our favourite night cream on top - I wouldn't do that. These ampules are very oily and don't need any additional moisturizer. I like to apply my night cream after taking the shower and the ampules just before going to bed.
In the morning your skin is very moisturized and glowy. The product is absorbed into your skin. Unfortunately, I noticed that it stained my pillowcase so make sure to put something between your head and the pillow during the week of treatment.
4.Price
The product is very cheap, available in Rossmann shops. It is around  1,5 euro.

After the treatment I will make sure to let you know how it worked! :) However, I'm pretty sure it won't be anything groundbreaking:)

8 komentarzy:

 1. Mam te kapsułki tylko wersję nawilżającą i są fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo! Rybki to jedne z pierwszych olejków do twarzy jakie stosowałam :)dla mnie były świetne ! tylko mi też właśnie przeszkadzała ta tłustość ;) (olejek który teraz używam wchłania się do matu ) :)
  Jeżeli mogę Ci coś poradzić to nakładaj je na lekko wilgotną skórę,rozetrzyj w dłoniach ampułkę i delikatnie ją wklep (nie wcieraj )a po jakiś 15min kiedy skóra wchłonie co ma wchłonąć ;) nadmiar odciśnij w chusteczkę,będzie trochę mniej tłusto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm...very interesting. Let me know if it works :) Hope your having a great week so far!

  www.plentyforpennies.blogspot.com
  Vintage Collar Necklace Giveaway

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie byłam z nich zadowolona, zapchały mnie totalnie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. no rzeczywiście, ale to dlatego, że osoba, od której kopiowałam te pytania, tego punktu nie zrobiła :) już dopisałam.

  p.s. możesz wyłączyć weryfikację obrazkową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OK, smieszne bo myslalm ze jej nie mam:)

   Usuń
  2. ja też myślałam, że nie mam i jedna dziewczyna mi zwróciła na to uwagę, a byłam pewna, że jest wyłączona :)

   Usuń