wtorek, 17 lipca 2012

New in! Shoes!

Jak wiecie, uwielbiam buty i mam ich sporą kolekcję. Wychodzę z założenia, że jedni zbierają monety, inni znaczki, a ja – buty. Ostatnio do mojej kolekcji butów doszło kilka nowych par. Niektóre są prawie zwyczajne, inne już trochę bardziej oryginalne. Wszystkie 'kocham tak samo mocno' :)

Po pierwsze znalazłam chyba najdziwniejsze, ale zarazem bardzo ciekawe buty od Lacoste.Jak tylko je zobaczyłam, to po prostu nie mogłam się opamiętać, żeby ich nie kupić. Głównie dlatego, że dziewczyny zazwyczaj omijają takie modele, więc nie było stresu, że spotkam kogoś w identycznym modelu. Jednak dodatkowo buty były przecenione z 430 na 100:) Model nazywa się OLYMPE

Gdyby jednak nogi mi się zmęczą...


...to mam od kilku dni bardzo sprytną rzecz w torebce. Mini baletki do torebki chciałam już kupić długo, oj długo, ale żadne nie były wystarczająco kieszonkowe. Te z Rossmanna były idealne, a w dodatku ktoś postanowił przecenić je o 6 zł. Jestem z nich bardzo zadowolona, są przewygodne i ładne.

Pamiętacie jak jakiś czas temu chwaliłam sie Wam moimi pastelowymi mokasynkami z mini ćwiekami?


Załączyłam w tamtej notce link do moich prawdziwie wymarzonych, UNIF'owych Hellraiserów, których zamawiać z USA najzwyczajniej mi sie nie opłaca. Otóż,  deezee zrobiło mi bardzo miłą niespodziankę, wprowadzając megapodobne do swojej oferty:) Oto one: Czyż nie są piękne?:)

Na sam koniec:

ostatnio w sklepie, do którego w sumie prawie nie wchodzę (CCC) zauważyłam prześliczne sandałki za 30zł.

Gdy za nie płaciłam, miałam wrażenie, że już gdzieś je wcześniej widziałam. Miałam rację, prawie identyczny model lansował kiedyś Marc Jacobs. Jak Wam się podobają?

PS. Po prawej stronie pojawił się banner  DeeZee. Wasze kliknięcia bardzo by mi pomogły. Dzięki!

do napisania:)
Marta


English version 
Recently, I bought a few new pairs of shoes. As you know I love shoes and I collect them:). That is why I could not resist having them all.

Firstly, I came across these funky but amazing 'sandals' from Lacoste. They are not a typical choice because they look very different from other shoes. However, they are very comfortable and were reduced from over 100 Euro to 25 Euro.

If I ever get tired...

...I got myself pocket flats. I always wanted to have them because you never know what may happen while wearing very high heels. They look very elegant and their interior is made of velvety material which feels nice:)
They were also reduced but not spectacularly.

Some time ago I showed you my dream loafers from UNIF. Unfortunately, they weren't available in Poland and shipping them here would be extremely expensive. That is why I had to settle for similar type. However, a few days ago DeeZee surprised me (click on the banner on the right to see more of their designs) and launched 'Hellraiser's'. I was so exhilarated that I bought them. Aren't they beautiful? :)

Last but definitely not least, I entered a shop that usually isn't on my way. I spotted those amazing bow sandals. When I was paying for them I realised that I have seen them before. At home, I found out that they are similar to shoes Marc Jacobs had in his collection.


8 komentarzy:

 1. Nazwa bloga zobowiązuje :) świetne butki! Pierwsze widzę kieszonkowe baletki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej te Lacoste wow!Pokaż koniecznie je na nóżce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sandałki z CCC wyglądają cudnie <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, zadne nie dla mnie poza baletkami, ale oryginalnosc trzeba im przyznac - bedziesz sie wyrozniac :P

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne są, mi też kolekcja się powiększa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. te z cwiekami sa cudne! kolejna ciekawa notka :) zapraszam do siebie w wolnej chwili :) +na blogu jest ankieta, każdy głos jest dla mnie ważny. :))

  OdpowiedzUsuń