sobota, 18 sierpnia 2012

Nawilżający błyszczyk o smaku różanym Pat&Rub / Rose Moisturizing Lip gloss

Ten błyszczyk jest produktem, do którego byłam najbardziej sceptycznie nastawiona z całej paczki. Głównie dlatego, że bardzo rzadko noszę błyszczyki.
Na pewno ucieszył mnie wybrany przez P&R dla mnie smak - różany, który uwielbiam. Pączki z marmoladą o tym smaku mogę jeść na kg :P Jednak post nie ma być o pustych kaloriach, a o produkcie, który mnie bardzo pozytywnie zaskoczył...

1. Opakowanie

Błyszczyk zamknięty jest w prostej, przeźroczystej tubce. Po pierwsze fakt, że widzimy ubytek produktu podoba mi się, po drugie ujęła mnie prostota.


Aplikator jest higieniczny, w kształcie dzióbka. Dozowanie jest idealne.

2. Działanie
Jestem zachwycona - ten błyszczyk naprawdę nawilża! Chyba nigdy wcześniej nie spotkałam się z lip glossem, który rzeczywiście by koił i łagodził szczypiące wargi. W niczym nie przypomina masełka, które z definicji powinno być lepsze w kwestii nawilżenia. Zapach jest delikatny, ledwie wyczuwalny, co mi się bardzo podoba.

Usta nie błyszczą się co prawda bardzo - więc te z was, które oczekują odbijającej światło tafli, mogą nie być zadowolone. Ja akurat jestem zwolennikiem takiego właśnie, delikatnego błysku na wargach. Utrzymuje się w miarę dobrze, nawet mimo jedzenia i picia. Co więcej, nakładanie go ponownie to sama przyjemność :P. Warto również dodać, że błyszczyk zawiera 100% naturalnych składników, jak na przykłąd olejek z róży damasceńskiej czy olejek jojoba.

3. Cena
45zł  za 15ml.

Fakt, że dostałam produkty w ramach współpracy nie wpływa na moje opinie, które są zawsze obiektywne i szczere.

do napisania
Marta

English version

This lip gloss is the biggest surprise of the package I've got from P&R. Mostly, because I am not that fond of lip glosses. However, I wanted to give it a try, especially because I love its rose taste:)

1. Packaging
It is a simple, see-through tube with a hygienic applicator. The simplicity of the packaging really speaks to me.
2. How does it work?
It really is moisturizing which isn't usual for lip glosses even when they are supposed to be moisturizing. This product calms and soothes irritated lips leaving them a little shiny but with more of a balm-ish sheen. The taste is not very violent. Its longevity is very good but reapplying it is a real pleasure.

3. Price
Around 11 Euro.

4 komentarze:

 1. ładnie wygląda choć mnie najbardziej kusi pomarańcza :>

  OdpowiedzUsuń
 2. delikatny błyszczyk- podoba mi się

  OdpowiedzUsuń
 3. to fakt wygląda bardzo ładnie na ustach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny ale cena troche przesadzona

  OdpowiedzUsuń