czwartek, 16 lutego 2012

Another shoes...

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak, gdy pierwszy raz je zobaczyłam w Zarze ze smutkiem stwierdziłam, że są za drogie jak na sieciówkę, a ponieważ funkcjonuję na zasadzie: przed przeceną oglądam, notuję i wzdycham, a na sale'ach kupuję i piszczę - buty pozostały w sklepie. Kiedy w końcu przeceny się rozpoczęły, nie mogłam ich nigdzie znaleźć. Żadne pobliskie centrum handlowe z Zarą ich już nie miało. Zdałam sobie sprawę, że jestem zmuszona spisać je na straty i zapomnieć o nich. Gdy już prawie wymazałam je z pamięci, pojechałam do Krakowa i surprise surprise znalazłam je, pokochałam na nowo i przygarnęłam, i to za jedyne 149zł:)
Co o nich sądzicie?:)


Ever since I saw these  shoes a few months ago I wanted to have them. At first, I thought they were too expensive for Zara shoes (90euro) but I bore in mind sales are coming...:)
When sales have finally  begun I couldn't find them anywhere. I've been to every shopping centre in my area and nothing. Fortunately, I left my surroundings and spotted them in Cracow. Not only, were they there:) (that was the happiest part) but also they were reduced to 38 euros. I bought them immediately:)
How do you like them...?:)9 komentarzy:

 1. I bought these for my sister n law for Christmas! They are really great!

  www.plentyforpennies.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Na wiosnę będą świetne, zwłaszcza do czarnych lub czerwonych rurek :)
  Dobry zakup :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne są! dobry zakup :)
  a ile one wcześniej kosztowały?

  OdpowiedzUsuń
 4. Love the print on these shoes.

  Patience
  Invitation to participate in Giveaway to win a J-Crew Bracelet and Zara Clutch worth $260:
  J-Crew Bracelet and Zara Clutch Giveaway

  OdpowiedzUsuń
 5. Może jestem jakaś starodawna, ale mi takie buty kompletnie się nie podobają (chodzi mi o wzór) bo jakby byly np czarne to napewno by mi się podobały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem:) ja włąsnie mam odwrtonie jesli chodzi o buty. Czym bardzeij szalone, bardzeij niecodzienne i takie za ktorymi glowy beda sie odwracac - tym lepije :)
   Pozdrawiam

   Usuń
 6. Love it!!!! xoxo from Rome

  www.rockandfrock.com

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne buty! W takich na pewno nie pozostaniesz nie zauważona! :)

  OdpowiedzUsuń