czwartek, 12 lipca 2012

NOTD Marble nails / Marmurkowe paznokcie orient version

Ten design próbowałam zrobić kilka razy bez skutku. Naoglądałam się filmików, instrukcji, innych pomocy i nic. Nie ukrywam, że osiągnięcie tego efektu nie jest łatwe. Trzeba się troszkę pobawić i liczyć się z tym, że często coś nie wychodzi. Efekt końcowy jednak był warty około 2h 'pracy'. Nagrałam Wam filmik, żeby nie rozpisywać się tu, poza tym wszystko wydaje się prostsze gdy ogląda się to in progress. Chcę tylko dodać, że robiłam to któryś raz, ale dopiero teraz mi 'wyszło', nie jestem żadnym mistrzem czy ekspertem od marblingu.

do napisania:)
Marta

English version

I tried this techniques a few times with no success. I watched many many films and instructions and they still didn't help. I have to admit that achieving this design is quite toilsome and you have to bear in mind that many things can go wrong and you will have to start over. Anyway I think that the final effect was worth the 2h of 'work'. I filmed a tutorial because it will be easier to recreate this effect seeing it in progress. I just want to add that I am not an expert of any kind, I was just having fun. I know that there are people who are brilliant at this.





12 komentarzy:

 1. najbardziej podoba mi się paluch wskazujący :D

  OdpowiedzUsuń
 2. wow..so beautiful! Love the swirls of gold!! Hope you are having a wonderful day!
  -Jyoti
  Style-Delights Blog

  OdpowiedzUsuń
 3. wow śliczny;D
  jednak nie na moje zdolności;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny efekt chyba sama spróbuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. swietnie Ci wyszly :) tez kiedys probowalam robic pazurki w taki sposob

  OdpowiedzUsuń
 6. mi te wzorki nie wychodzą zbytnio

  OdpowiedzUsuń
 7. O rany! Efekt powalający :) I tak jak Marti wskazujący najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. efekt ciekawy, ale ja wolalabym wzorek na 1-2 paznokciach. Wydaje mi sie, ze wygladaloby to bardziej szykownie ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń