niedziela, 26 sierpnia 2012

Lancome Genifique

Od dawna chciałam ponownie zacząć używać serum, ale ciągle było mi na nie żal pieniędzy, jednak kiedy przerzuciłam się na zupełnie nieprzeciwzmarszczkowy krem, postanowiłam zagwarantować mojej buzi dodatkową ochronę na przyszłość.
To co zauważyłam po krótkim stosowaniu serum Lancome przeszło moje najśmielsze oczekiwania!

1. Opakowanie

Recenzuję opakowanie próbkowe.

2. Działanie

Niektóre z was wiedzą, że często narzekam na fakt, że moja skóra nie jest najlepsza. Ciągle pojawiają się na niej pryszczyki i robią się brzydkie grudki. Co gorsza, przez to cera wydawała się szaroczerwonawa i miała paskudnie rozszerzone pory.
Odkąd zaczęłam używać Genifique, koloryt wyrównał mi się drastycznie. Wszelkie zaczerwienienia zniknęły, cera nabrała zdrowego brzoskwiniowego koloru. Kolejnym bajerem, jest to, że pory zmniejszyły się prawie całkiem i teraz moja skóra wygląda na gładszą. Jeśli chodzi o trądzik to jako takich nowych pryszczy raczej nie mam, grudki które miałam niestety nadal są, ale jakby nie pojawiają się nowe, a nawet jeśli to w mniejszej ilości. Ośmielę się powiedzieć, że moja skóra jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze:)
Co więcej, produkt jest baaardzo wydajny, 2 krople wystarczą na pokrycie całej twarzy.

3. Cena
Cenę specjalnie sprawdziłam, bo na pewno zakupię opakowanie pełnowymiarowe gdy próbki się skończą.
Opakowanie 30ml to wydatek około 250 zł (wg sklepów internetowych). Muszę koniecznie zobaczyć ile kosztuje w Sephorze...

do napisania
Marta

English version

I have fallen totally in love with the Genifique serum by Lancome. It has drastically changed the state of my not-so-good skin. I ahd a chance to get many many samples in Sephora. I wanted to protect my skin with something powerful especially now, when I am not using any age-defense products

1. Packaging
I am reviewing a sample.

2. How does it work?
Since using this product any imperfections on my skin magically diminished. My complexion became more peachy and radiant. Pores are smaller and less visible - my skin looks smoother. Spots appear rarely now. I have to say that my skin has never looked so good. Also it is very efficient - 2 drops are enough to cover your whole face.

3. Price
? I don't know its retail price abroad.

2 komentarze:

  1. cwaniackie wyłudzanie próbek <3
    ale muszę przyznać, że cena zwala z nóg i nie pozwala ponownie się podnieść :D

    OdpowiedzUsuń