sobota, 8 września 2012

Eyeliner Grashka

W sumie to właśnie szukałam nowego linera (jako, że mój ulubiony Essence pierwszy raz mnie zawiódł), więc wymianka z southgirl została przeprowadzona w dobrym momencie. Firmy Grashka nie znałam, na ich stronie internetowej doczytałam się, że są nowością na rynku, ich kosmetyki są wyprodukowane z (podobno) dobrych składników i są po testach dermatologicznych. Nie mają jeszcze szerokiej gamy produktów, jednak obiecują, że z czasem zakres zostanie poszerzony.
To tyle nudnych informacji, przejdźmy teraz do sedna:)

1. Opakowanie

Pisak zamykany na zakrętkę, kryjący wewnątrz krótką, syntetyczną końcówkę. Liner ma baaardzo małe gabaryty.

2. Działanie
Mam bardzo neutralny stosunek do tego produktu. Z jednej strony działa 'jakoś', z drugiej bardzo wiele do ochów i achów mu brakuje.  Przez to, że liner jest mniejszy niż typowy flamaster, ciężko się go trzyma w dłoni.

Końcówka jest również krótsza, niż w typowym linerze i dodatkowo nie jest dobrze nasączona. Jedno oko jestem w stanie namalować perfekcyjnie, ale niestety z drugim mam już problem, bo produkt nie spływa wystarczająco szybko. Polecam 'stawianie' go na główce. Na powiece wytrzymuje nienaruszony do 9h, potem lekko traci kolor. Także, za trwałość daję mu 6+.

3. Cena
Taniutki - 12,9zł.

do napisania:)
Marta

English version
I've been in the market for a new eye liner when my fav Essence goodie let me down. In the swap with southgirl I got this Grashka liner. I didn't know this brand before but they claim to use nice ingedients and dermatologically test all their products. They don't have a wide range of products but they are working on widening it. Now, these are my thoughts on the product...

1. Packging
It is a typical felted liner packaging, only much smaller. Which isn't that great...

2. How does it work?
I'm very neutral when it comes to this product. It is very small so it is very hard to use and manouver. The tip is also very short and dries very quickly. It is perfect for doing one eye but it is not what we usually expect (right?:)) However the longevity is great since it stays intact for over 9 h. A+ for that!

3. Price
Around 3 Euro.

7 komentarzy:

 1. śliczna kresunia :) ja mam uraz do pisaczkowych linerów po ostatnim takim jednym.. niedługo o nim napiszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne oczysko! :) super kreska :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja jakoś nie umiem się posługiwać eyelinerami w pisaku...;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiesz jak ja robilam zeby szybciej splywal? Lekko przyciskalam koncowke do dloni i w momencie mozna malowac dalej. Ja ogolnie go lubilam, ale zdecydowanie wole eyelinery w pedzelku (Wibooooooo) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Eyelinery to moja słabość, więc jak Ci się ten znudzi to daj znać :)
  Dla mnie w sumie nie ma znaczenia rodzaj eyelinera, bo jakoś każdym wychodzi mi całkiem zgrabna kreska :) Tak się chwalę :D

  OdpowiedzUsuń
 6. jakie masz oczko ładne :)
  ja jakoś nie używam namiętnie eyelinerów

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczna taka kreseczka,skuszę się ;)

  OdpowiedzUsuń